Lipiany, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Operator linii do spawania rury

Pyrzyce

Backer OBR Sp. z o.o. &#8211; prężnie działający producent grzałek elektrycznych i elementów grzejnych, należący do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, posiadający cztery zakłady produkcyjne na terenie województwa zachodniopomorskiego: Zakład Grzałek Rurkowych (Pyrzyce, Warnice), Zakład Grzałek Foliowych (Pyrzyce), Zakład Rezystorów (Stargard) oraz Zakład Systemów Kontrolnych i Grzałek Gołoskrętkowych (Stargard), pracujący w oparciu o nowoczesne technologie, wiedzę oraz doświadczenie międzynarodowego grona specjalistów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych dołączeniem do naszego zespołu na stanowiska:
OPERATOR LINII DO SPAWANIA RURY

Miejsce pracy: Zakład Grzałek Rurkowych,
Pyrzyce, ul. Głowackiego 39

Zadania na stanowisku:
&#8226; Bieżąca kontrola stanu linii do spawania, zgłaszanie awarii i wszelkiego rodzaju nieprawidłowości,
&#8226; Ustawianie i przezbrajanie linii do spawania,
&#8226; Wykonanie i przekazanie do dalszej produkcji wyrobu zgodnego z dokumentacją,
&#8226; Właściwe i systematyczne wypełnianie rejestrów znajdujących się na stanowisku.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe techniczno-elektryczne (preferowane spawalnictwo),
&#8226; Doświadczenie w pracy na produkcji,
&#8226; Podstawowa znajomość obsługi komputera,
&#8226; Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym - czterobrygadowym,
&#8226; Mile widziane uprawnienia SEP, uprawnienia spawalnicze TIG, obsługa wózka widłowego.

Oferujemy:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie,
&#8226; Odpowiednie narzędzia pracy (w tym komputer stacjonarny, telefon komórkowy),
&#8226; Możliwość rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych zadań i projektów w międzynarodowym środowisku oraz poprzez udział w szkoleniach,
&#8226; Przyjazną atmosferę pracy.

CV prosimy dostarczyć:
- osobiście lub listownie: Dział Personalny Backer OBR, ul. Szczecińska 22, 74-200 Pyrzyce,
- mailowo na adres: oferta@backerobr.pl (w temacie prosimy o wpisanie nazwy stanowiska),
- lub zadzwonić pod nr : +48 (91) 48 19 940.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji na stępującej klauzuli:
Zgodnie z art. 23 ust. 1pkt. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji na stanowisko "Operator linii do spawania rury" przez BACKER OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39, 74-200 Pyrzyce.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Backer OBR Sp. z o.o. z siedzibą w Pyrzycach, ul. Głowackiego 39,74-200 Pyrzyce; 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko "Operator linii do spawania rury" i nie będą udostępniane innym podmiotom; 3) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania; 4) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 25 Maj, 2018  08:19

Identyfikator: 634310

Wyświetleń: 1876